MINIPIVOVARY

www.minipivovary-pacovske.cz

PACOVSKÉ STROJÍRNY symbolizují tradiční českou strojírenskou výrobu, jejich kořeny sahají až do druhé poloviny 19. století. Zároveň jde o firmu, která se dynamicky rozvíjí a přináší na trh inovace a nové technologie. Historickou výrobu zemědělských zařízení a lihovarů společnost postupně rozšířila i na chladicí a nerezová zařízení, vybavení pivovarů a minipivovarů, zařízení pro chemický nebo farmaceutický průmysl a další technologické a provozní celky založené na zpracování ušlechtilých nerezových materiálů a mědi.

Sídlíme v srdci města Pacov na pomezí Českomoravské vrchoviny a jižních Čech, jsme majoritním zaměstnavatelem nejen v našem městě, ale také v přilehlém okolí. Jsme v naší výrobní oblasti jedničkou v České republice a máme významný podíl i na zahraničních trzích. Jsme hrdí na to, že za více než sto let naší existence vznikla v Pacově silná komunita lidí, kteří mají chuť vytvářet vlastníma rukama hodnoty, které přetrvají.

 

 

Novinky

Pivovar Trautenberk
09.09.2016

Pivovar Trautenberk, jehož dominantou je nerezová varna pro objem vyrážené mladiny 30 hl na jednu várku, ležácké tanky s objemem 60 hl, výrobník ledové vody VLV 460 a další zařízení se nachází v Pensionu Družba v Horní Malé Úpě. Tato...

Zobrazit všechny novinky >>>

Oznámení

Oslavy výročí 140 let tradice výroby v PACOVSKÝCH STROJÍRNÁCH
09.09.2016

V letošním roce slaví PACOVSKÉ STROJÍRNY výročí 140 let své historie. Srdečně zveme všechny obchodní partnery, přátele a rodiny s dětmi na oslavy, které proběhnou dne 15. 9. 2016 od 14:00 před areálem společnosti.

Zobrazit všechna oznámení >>>

Tiskové zprávy

PACOVSKÉ STROJÍRNY slaví 140 let od zahájení provozu
18.09.2016

V rámci oslavy proběhl zápis do České knihy rekordů 15. září 2016 – Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., výrobce komplexních technologických a procesních celků z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi s vedoucím postavením na českém...

Zobrazit všechny tiskové zprávy >>>