MINIPIVOVARY

www.minipivovary-pacovske.cz

www.easybrewtech.cz

Ostatní

Vakuové nádoby

Servisní pohotovost

pivovarů a chladících zařízení
+420 601 383 655 - Josef Švára
6:00 – 22:00 včetně víkendů

Novinky

Nová sýrárna v Plané nad Lužnicí
09.07.2020

V současné době dokončujeme montáž velkoobjemových nádrží v mlékárně Madeta v Plané nad Lužnicí. Vzniká tu nová sýrárna s výrobní kapacitou asi 42 tun sýru denně, která zahájí svůj provoz na konci tohoto roku. Z PACOVSKÝCH STROJÍREN jsme...

Zobrazit všechny novinky >>>

Oznámení

STÁLE HLEDÁME NOVÉ KOLEGY!
05.02.2020

Seznam hledaných pozic naleznete v sekci KARIÉRA nebo nás můžete kontaktovat přímo na personálním úseku: personalni@pacovske.cz +420 724 589 699 Hledáme právě Vás!

Zobrazit všechna oznámení >>>

Tiskové zprávy

PACOVSKÉ STROJÍRNY slaví 140 let od zahájení provozu
18.09.2016

V rámci oslavy proběhl zápis do České knihy rekordů 15. září 2016 – Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., výrobce komplexních technologických a procesních celků z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi s vedoucím postavením na českém...

Zobrazit všechny tiskové zprávy >>>

Užití:

Vakuum typu VA 1500 A se používá především v potravinářském průmyslu k zahušťování obsahu odpařováním za sníženého tlaku. Snížený tlak se udržuje kondenzací vznikajících brýdových par a odtahováním nezkondenzovatelných plynů vývěvou. 

Popis:

Vakuum je sestaveno z vnitřní nádoby, duplikátního pláště, míchadla a vybavení. Vnitřní nádoba je válcová s půlkulovým dnem a víkem. Ve víku nádoby je pracovní otvor, napouštěcí hrdlo, nákovek vakuometru, zavzdušňovací kohout a hrdlo pro odtah brýdových par. Ve dně nádoby je hrdlo pro vypouštění obsahu. Duplikátní plášť obemyká dno vnitřní nádoby a vytváří prostor pro kondenzaci topné páry. Míchadlo je kotvové s vodorovnou osou. Celé vakuum stojí na třech nohách s otvory pro kotevní šrouby. 

Vybavení:

Vakuum VA 1500 A je dodáváno s armaturami potřebnými pro provoz duplikátního topného pláště (pojistný ventil, tlakoměr s kondenzační smyčkou, odvaděč kondenzátu), armaturami vnitřní nádoby a vodokružnou vývěvou. 

Provedení:

Veškeré části přicházející do styku s potravinami jsou z nerezového materiálu s broušeným povrchem. 

Základní technické údaje:

Užitný objem 1500 litrů
Provozní tlak 0,05 MPa
Maximální přetlak topné páry 0,6 MPa
Otáčky míchadla 18 ot/min
Příkon el. míchadla 1,5 kW
Příkon včetně vývěvy 7,1 kW
Maximální spotřeba topné páry 340 kg/hod
Přibližná celková hmotnost 1290 kg