MINIPIVOVARY

www.minipivovary-pacovske.cz

www.easybrewtech.cz

Ostatní

Přepravní kontejnery

Servisní pohotovost

pivovarů a chladících zařízení
+420 601 383 655 - Josef Švára
6:00 – 22:00 včetně víkendů

Novinky

Nová sýrárna v Plané nad Lužnicí
09.07.2020

V současné době dokončujeme montáž velkoobjemových nádrží v mlékárně Madeta v Plané nad Lužnicí. Vzniká tu nová sýrárna s výrobní kapacitou asi 42 tun sýru denně, která zahájí svůj provoz na konci tohoto roku. Z PACOVSKÝCH STROJÍREN jsme...

Zobrazit všechny novinky >>>

Oznámení

STÁLE HLEDÁME NOVÉ KOLEGY!
05.02.2020

Seznam hledaných pozic naleznete v sekci KARIÉRA nebo nás můžete kontaktovat přímo na personálním úseku: personalni@pacovske.cz +420 724 589 699 Hledáme právě Vás!

Zobrazit všechna oznámení >>>

Tiskové zprávy

PACOVSKÉ STROJÍRNY slaví 140 let od zahájení provozu
18.09.2016

V rámci oslavy proběhl zápis do České knihy rekordů 15. září 2016 – Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., výrobce komplexních technologických a procesních celků z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi s vedoucím postavením na českém...

Zobrazit všechny tiskové zprávy >>>

Použití:

Kontejner je určen pro přepravu a skladování tekutin a kašovitých hmot tam, kde je nutno náplň udržet ve sterilním prostředí. Sterilita je zaručena dokonalou sanitací vnitřního povrchu kontejneru. Snadnou sanitaci umožňuje jak vnitřní povrch bez hran, výstupků a koutů, tak i jednoduché a snadno rozebíratelné provedení uzavírací klapky a ventilů. Náplň kontejneru lze vytlačovat stlačeným sterilním vzduchem nebo inertním plynem přivedeným do zavzdušňovacího ventilu s použitím rychlospojky. S kontejnery je možno manipulovat pomocí vysokozdvižného vozíku a ukládat je maximálně do třech vrstev na sebe, což zvyšuje jejich mobilnost a skladnost. 

Další možnosti:

Na přání a po dohodě se zákazníkem je možno kontejnery vybavit podle potřeby průlezem, kulovým kohoutem na výpusti, dodat rychlospojky a podobně. Je možno provést i nesmazatelné označení, popřípadě logo zákazníka přímo do materiálu pláště nádoby.

Popis:

Kontejner na tekutiny je stojatá válcová nádoba z nerezavějící oceli, standardně vyroben z nerezového materiálu 1.4301. V případě požadavku jiného materiálu jsme Vám schopni vyhovět. Nádoba je postavena na čtyřech nohách, mezi nimiž jsou umístěny manipulační závěsy pro vysokozdvižný vozík a výpustné hrdlo DN50 se závitem Rd78 uzavřené klapkou a zaslepovacím šroubením. Ve víku nádoby je umístěno hrdlo DN 100 osazené víčkem s pojistným a zavzdušňovacím ventilem a převlečenou maticí. Pojistný ventil je seřízen na 0.05 MPa, zavzdušňovací ventil je upraven k použití rychlospojky pro přívod sterilního vzduchu nebo inertního plynu. Vnější i vnitřní povrch nádoby je v kvalitě dle DIN IIIc po svaření mořený, svary ve styku s médiem jsou vybroušeny na Ra 0.8.