MINIPIVOVARY

www.minipivovary-pacovske.cz

www.easybrewtech.cz

Pivovary a minipivovary

Cylindrokónické tanky

Servisní pohotovost

pivovarů a chladících zařízení
+420 601 383 655 - Josef Švára
6:00 – 22:00 včetně víkendů

Novinky

Nová sýrárna v Plané nad Lužnicí
09.07.2020

V současné době dokončujeme montáž velkoobjemových nádrží v mlékárně Madeta v Plané nad Lužnicí. Vzniká tu nová sýrárna s výrobní kapacitou asi 42 tun sýru denně, která zahájí svůj provoz na konci tohoto roku. Z PACOVSKÝCH STROJÍREN jsme...

Zobrazit všechny novinky >>>

Oznámení

STÁLE HLEDÁME NOVÉ KOLEGY!
05.02.2020

Seznam hledaných pozic naleznete v sekci KARIÉRA nebo nás můžete kontaktovat přímo na personálním úseku: personalni@pacovske.cz +420 724 589 699 Hledáme právě Vás!

Zobrazit všechna oznámení >>>

Tiskové zprávy

PACOVSKÉ STROJÍRNY slaví 140 let od zahájení provozu
18.09.2016

V rámci oslavy proběhl zápis do České knihy rekordů 15. září 2016 – Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., výrobce komplexních technologických a procesních celků z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi s vedoucím postavením na českém...

Zobrazit všechny tiskové zprávy >>>

  

Použití:

Cylidrokónické (CK) tanky se využívají v minipivovarech a pivovarech pro hlavní kvašení a dokvašování hotového piva. Technologický postup lze libovolně volit podle požadavku na hotové pivo. Standardně jsou vyráběny ve velikostech od 1 m3 do 120 m3.

Popis:

Stojatá válcová nádoba s kuželovým dnem. Plášť je opatřen chladicími zónami, které odvádějí teplo během kvašení při ochlazování a po dobu ležení. Vnější povrch mimo horního víka do objemu 5 m3 je izolován polyuretanovou pěnou a opláštěn nerezovým plechem nebo jiným materiálem.  

Vybavení:

  • Zorné sklo a osvětlovací hledítko
  • Vzorkovací kohout
  • Teploměr
  • Pojistný zavzdušňovací ventil
  • Vzdušní armatura
  • Technologická hrdla
  • Hrdla pro měření a regulaci

Provedení:

Tlaková nádoba z materiálu dle DIN 1.4301 dimenzovaná na potřebný technologický přetlak. Rozměry chladicích kanálů a jejich dimenzování se určují na základě objemu tanku a tlaku chladicího média. Vnitřní povrch nádoby je broušen (Ra 0,8).

Izolace:

Volba izolačního pláště závisí na prostoru, ve kterém jsou ležácké tanky umístěny. Do objemu 5 m3 jsou izolovány převážně pěnovým polyuretanem. Větší tanky lze izolovat z důvodu snížení rizika poškození při transportu až na místě určení. Způsoby izolování lze upřesnit na základě konzultace se zákazníkem. 

Poznámka:

Mimo standardní úpravy nerezového povrchu mořením může být povrch broušený nebo balotinovaný. Vše záleží na přání a požadavcích zákazníka.