MINIPIVOVARY

www.minipivovary-pacovske.cz

www.easybrewtech.cz

Novinky

Co se děje v PACOVSKÝCH STROJÍRNÁCH

Novinky

EASY-BREW-TECH
20.07.2017

V letošním roce uvede naše společnost na trh ucelenou řadu produktů pivovarských technologií pod značkou EASY-BREW-TECH, v rámci které nabídneme zákazníkům 6 typizovaných řad našich pivovarů ve 2 základních velikostních kategoriích: PUB...

Zobrazit všechny novinky >>>

Oznámení

STÁLE HLEDÁME NOVÉ KOLEGY!
26.05.2017

Seznam hledaných pozic naleznete v sekci KARIÉRA nebo nás můžete kontaktovat přímo na personálním úseku: personalni@pacovske.cz +420 724 589 699 +420 731 125 551 Hledáme právě Vás!

Zobrazit všechna oznámení >>>

Tiskové zprávy

PACOVSKÉ STROJÍRNY slaví 140 let od zahájení provozu
18.09.2016

V rámci oslavy proběhl zápis do České knihy rekordů 15. září 2016 – Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., výrobce komplexních technologických a procesních celků z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi s vedoucím postavením na českém...

Zobrazit všechny tiskové zprávy >>>

EASY-BREW-TECHV letošním roce uvede naše společnost na trh ucelenou řadu produktů pivovarských technologií pod značkou EASY-BREW-TECH, v rámci které nabídneme zákazníkům 6 typizovaných řad našich pivovarů ve 2 základních velikostních kategoriích: PUB Breweries a CRAFT Breweries. Každá řada bude nabízena ve variantě ECONOMY a PLATINUM. Umožníme tím tak našim zákazníkům lepší orientaci v nabízených technologiích a z našeho pohledu budeme schopni obsloužit více zákazníků a efektivněji.
Pivovary dostanou také nové názvy dle velikosti varny a v rámci atraktivnější prezentace ponese každá řada svou vlastní barvu.

2,5 hl - HOPPY
5,5 hl – KEGGY
11 hl – PUBBY
22 hl – MALTY
33 hl – CRAFTER
55 hl - BREWER

Do budoucna se hodláme soustředit především na upgradování, vylepšování, revizi a servis pivovarů tak, aby naši zákazníci dostali a využívali služby v moderní, včasné a efektivní podobě a po dlouhou dobu.
Nová identita EASY-BREW-TECH je dynamická, moderní a přesto zachovávající kvalitu tradičního českého výrobce, stejně jako celá produkce pivovarských technologií z dílny PACOVSKÝCH STROJÍREN.