MINIPIVOVARY

www.minipivovary-pacovske.cz

www.easybrewtech.cz

SAFICHEM GROUP

Jsme její součástí

Servisní pohotovost

pivovarů a chladících zařízení
+420 601 383 655 - Josef Švára
6:00 – 22:00 včetně víkendů

Novinky

Nová sýrárna v Plané nad Lužnicí
09.07.2020

V současné době dokončujeme montáž velkoobjemových nádrží v mlékárně Madeta v Plané nad Lužnicí. Vzniká tu nová sýrárna s výrobní kapacitou asi 42 tun sýru denně, která zahájí svůj provoz na konci tohoto roku. Z PACOVSKÝCH STROJÍREN jsme...

Zobrazit všechny novinky >>>

Oznámení

STÁLE HLEDÁME NOVÉ KOLEGY!
05.02.2020

Seznam hledaných pozic naleznete v sekci KARIÉRA nebo nás můžete kontaktovat přímo na personálním úseku: personalni@pacovske.cz +420 724 589 699 Hledáme právě Vás!

Zobrazit všechna oznámení >>>

Tiskové zprávy

PACOVSKÉ STROJÍRNY slaví 140 let od zahájení provozu
18.09.2016

V rámci oslavy proběhl zápis do České knihy rekordů 15. září 2016 – Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., výrobce komplexních technologických a procesních celků z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi s vedoucím postavením na českém...

Zobrazit všechny tiskové zprávy >>>

PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., jsou součástí skupiny SAFICHEM GROUP, kterou vlastní společnost SAFICHEM GROUP AG se sídlem ve Švýcarsku. Dalšími členy této skupiny jsou společnosti Chemoprojekt, a.s., Technoexport, a.s., VUAB Pharma, a.s., ZVU STROJÍRNY, a.s. a DUKLA STROJÍRNY, s.r.o. Výše uvedené společnosti působí v oblasti chemického, petrochemického a farmaceutického průmyslu. SAFICHEM GROUP vyvíjí prostřednictvím svých členů obchodní aktivity na všech kontinentech. 

 

 


Chemoprojekt, a.s.,
je českou projekční, inženýrskou a dodavatelskou společností, která v oblasti chemického průmyslu působí od roku 1950 jako přední dodavatel v oblasti organické a anorganické chemie, petrochemie, rafinerií, zpracování zemního plynu, výroby papíru a celulózy, energetiky a ochrany životního prostředí.


PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
,  jsou českou firmou, která se specializuje na produkci z ušlechtilých nerezových materiálů a z mědi. V souladu s dlouholetou tradicí firma usiluje o stabilní a významnou pozici na tuzemském a zahraničním trhu v oblasti strojírenské výroby převážně z nerezových materiálů pro různá průmyslová odvětví, zejména potravinářský, farmaceutický, chemický průmysl a zemědělství. 

TECHNOEXPORT, a.s., byl založen v roce 1953, jako podnik zahraničního obchodu pro vývoz průmyslových celků, především „vývoz kompletních výrobních závodů a zařízení, zejména energetických, důlních, hutních, chemických a potravinářských“. Technoexport, a.s. působí v současnosti jako vývozce kompletních investičních celků, samostatných provozních jednotek, výrobních uzlů a linek, dílčích strojů a zařízení a náhradních dílů, dále stavebních a montážních prací a dalších služeb souvisejících s těmito investicemi, včetně dodávek formou „na klíč“. Zajišťuje rekonstrukce a modernizace stávajících provozů. 


VUAB Pharma a.s. je farmaceutická společnost zabývající se výrobou oblasti suchých injekcí a infúzních roztoků, dále produktů: Nystatin pro perorální užití a Nystatin. Mezi služby, které VUAB Pharma, a.s. poskytuje patří: zakázková výroba suchých injekcí, volné kapacity pro lyofilizaci ve velkém; registrační služby pro Českou a Slovenskou republiku; marketingové a obchodní služby pro Českou a Slovenskou republiku; analytické služby v oblasti kontroly kvality (HPLC, GC, IR, UV, LAL-test, biologická analýza). 

 

Společnost ZVU STROJÍRNY, a.s. vyrábí zařízení pro chemický, petrochemický, farmaceutický a potravinářský průmysl, pro klasické i jaderné elektrárny a příbuzné obory. Vyrábí a dodává kompletní technologická zařízení pivovarů a cukrovarů a zajišťuje  veškeré další činnosti vedoucí k předání investičního celku na klíč.