MINIPIVOVARY

www.minipivovary-pacovske.cz

www.easybrewtech.cz

Para medios de comunicación

Comunicados de prensa

Novedades

BIORREACTORES
17.05.2019

En PACOVSKÉ STROJÍRNY producimos biorreactores para una importante empresa holandesa de la industria farmacéutica. Esta vez el cliente final era de Corea del Sur. Los requisitos que se exigían eran una calidad alta y un acabado impecable.

Ver Novedades >>>

Notificaciones

Pacovské Strojírny celebrando 140 años de historia
09.09.2016

Ver todas las notificaciones >>>

Comunicados de prensa

PACOVSKÉ STROJÍRNY celebra 140 años desde el comienzo de su funcionamiento
22.09.2016

Dentro del marco de la celebración del aniversario se llevó a cabo la inscripción en el libro Guinness de los récords checo 15 de septiembre de 2016 – PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., fabricante de unidades complejas de equipos y procesos...

Ver comunicados de prensa >>>

PACOVSKÉ STROJÍRNY slaví 140 let od zahájení provozuV rámci oslavy proběhl zápis do České knihy rekordů

15. září 2016 – Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., výrobce komplexních technologických a procesních celků z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi s vedoucím postavením na českém strojírenském trhu, slaví letos 140 let od počátku původní výroby v tehdejší mědikovecké a kotlářské dílně. V rámci oslavy významného jubilea uspořádala společnost den otevřených dveří, během něhož mohli zájemci nahlédnout do výrobních prostor.

Počátek výroby v PACOVSKÝCH STROJÍRNÁCH sahá až do roku 1876, a proto je letošní rok symbolem oslav tohoto milníku. Novodobá historie společnosti začala v roce 1991, kdy byly založeny PACOVSKÉ STROJÍRNY, akciová společnost, Pacov, která se proměnila v dynamickou českou firmu s mezinárodní působností. V květnu 2013 se PACOVSKÉ STROJÍRNY staly součástí skupiny SAFICHEM GROUP. Výrobní program dnes zahrnuje 12 specializovaných produktových řad výrobního sortimentu, které zpracovávají ušlechtilé nerezové materiály a měď především pro provozy v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu a také v zemědělství.

Slavnostní den byl taktéž spojen se dnem otevřených dveří pro obchodní partnery, zaměstnance i širokou veřejnost. Během krátkého dopoledního programu v areálu pacovského zámku přivítal hosty generální ředitel Ludvík Ješátko. Po úvodním slovu byla představena kniha „140 let historie PACOVSKÝCH STROJÍREN“. Během odpoledního programu v prostorách sídla společnosti byla slavnostně odhalena plastika, která zobrazuje logo společnosti a současně dokazuje výrobní zručnost Pacovských strojíren. Společnost také u této příležitosti vyrobila na novém laserovém stroji nerezové žetony s gravírovaným znakem společnosti. Celkem 1 089 ks žetonů bylo zhotoveno v rekordním čase 1:51:10 hod a sestaveno do číslovky 140 symbolizující kulaté jubileum. Výkon byl zaznamenán do České knihy rekordů.

„Jsme hrdí na to, že za sto čtyřicet let naší existence vznikla v Pacově silná komunita lidí, která má chuť vytvářet vlastníma rukama hodnoty, které přetrvají,” řekl Ludvík Ješátko, generální ředitel společnosti PACOVSKÉ STROJÍRNY.

Slavnostního dne se kromě vedení a představenstva společnosti PACOVSKÉ STROJÍRNY zúčastnili také ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina pan Zdeněk Kadlec a starosta města Pacova pan Lukáš Vlček. Nechyběli ani zástupci sesterských firem ze skupiny SAFICHEM GROUP a reprezentanti významných odběratelů, bank, škol či zástupci akademických i výzkumných institucí.

Společnost je dlouhodobě významným zaměstnavatelem v Pacově a přilehlém regionu. V současnosti zaměstnává více než 240 pracovníků.
###
PACOVSKÉ STROJÍRNY, a. s. jsou tradiční a zároveň dynamickou českou společností s vedoucím postavením na českém strojírenském trhu a významným přesahem na trhy zahraniční. Společnost vyrábí komplexní technologické a procesní celky z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl a zemědělství. Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY patří do přední průmyslové skupiny SAFICHEM GROUP.

www.pacovske.cz

www.safichemgroup.com

Pro více informací kontaktujte prosím:
Barbora Dlabáčková, barbora.dlabackova@bestcg.com, 602 161 138
Iveta Pokorná, iveta.pokorna@bestcg.com, 731 758 867